GELİŞİM ve EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ

GROUP EUROPE, bünyesinde İdari ve Saha kadrolarında görev yapan çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerini desteklemek, iş birliği yaratmak ve motivasyonu arttırmak amaçlı eğitim ve gelişim programları düzenlenmektedir.

Aynı zamanda uzaktan eğitim platformu ile çalışanlarımızın uzmanlık alanlarını bir üst seviyeye çıkaracak bilgi ve eğitimlere daha kolay ulaşmalarını sağlamayı hedeflemekteyiz.

Yıllık Planlı Eğitimler

Eğitim ihtiyaç Analizi doğrultusunda tüm çalışanlarımız için planlanmış eğitimlerdir. İhtiyacın niteliğine göre eğitimler;  iç eğitim, uzaktan eğitim ve dış eğitim olarak planlanmaktadır.

Oryantasyon Eğitimleri

İşe başlayan tüm çalışanlarımıza “Oryantasyon Eğitimi” verilir. Oryantasyon eğitimleri sınıf eğitimi ve/veya uzaktan eğitim şeklinde planlanmaktadır.

GROUP EUROPE şirketinde göreve başlayan çalışanlarına ilk 2 aylık süre içinde GROUP EUROPE’e uyum sürecinde destek olacak bir GROUP EUROPE çalışanı “Rehber” olarak atanır.

 

Etik Kod Eğitimi

GROUP EUROPE’in etik değerlerini anlatan ve tüm GROUP EUROPE çalışanlarının alması gereken bir eğitimdir.

Gelişim Programları

GROUP EUROPE bünyesinde görev yapan çalışanlarımız için her yıl İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü tarafından ’nin öncelikli konularına uygun olarak belirli çalışma grupları oluşturularak gelişim programları planlanmaktadır. Gelişim programları ile mesleki ve kişisel gelişimi desteklemek, iş birliği yaratmak ve motivasyonu arttırmak amaçlanmaktadır. Programlar bir veya birkaç adım olabilmektedir.

GROUP EUROPE bünyesine katılmak için E-Başvuru sayfasını ziyaret edin!