SAY GROUP Güvenlik Şirketi

Geçmişten gelen başarılı tecrübesi ile 2005 yılında kurulan SAY GROUP Grup şirketimiz Ülkemizin önde gelen Güvenlik firmaları arasında başı çeken güzide bir firmadır. Sektördeki eksiklikleri görerek bu alanda her zaman yeniliklere imza atan SAY GROUP Grup şirketimiz, güvenlik sektöründe her zaman lider olma vizyonu ile hareket etmektedir.

SAY GROUP Grup şirketi olarak başarımızın arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği temel alan bir yönetim anlayışı yatmaktadır. Bu anlayış ile sadece maddi kazanımlara odaklanmadan toplum olarak her bireyin yararlandığı ve yararlanabileceği çözümler üretmekteyiz. Bu bilinç ile eğitim alanında, spor alanında, çevre ve kültür-sanat alanlarında çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmekteyiz.

Hizmet verdiğimiz siz değerli müşterilerimize, üstün son teknoloji, yüksek marka kalitesi ve aktif, dinamik kaliteli bir insan kaynağı sunmaktayız. SAY GROUP Grubu olarak vizyonumuz, hizmetlerimizi sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel çapta diğer ülkelerde de sunmak olup çalışmalarımızı her zaman bu yönde daha da kaliteli hale getirerek bölgede lider olmaktır.

Ayrıca SAY GROUP olarak hizmette güven anlayışımız başlangıçtan bu yana temel prensibimizdir. Bu temel prensibimizin ışığı altında insana yatırım yaparak, geleceğimizin teminatı olan genç kuşaklara istihdam olanağı sağlıyoruz. Böylelikle gençlerin heyecanı ve coşkusu ile beraber SAY GROUP olarak bizde dinamizmimizi devamlı diri tutarak sizlere en iyi hizmeti veriyoruz.

Bu anlayış ile ulaştığımız başarıyı kadromuzda bulunan genç ve dinamik yapılanma borçlu olduğumuzu iftiharla söyleyebiliriz.

SAY GROUP Grup şirketi; personelli güvenlik, fiziki koruma güvenliği, VIP güvenlik, danışmanlık hizmetleri, AVM güvenlik, site ve özel konutlar güvenliği, iş sağlığı ve güvenliği, güvenlik eğitimi gibi daha birçok alanda faaliyetlerini profesyonel bir şekilde sürdürmektedir.

SAY GROUP olarak, bu akanda uzman ve genç kadromuzla müşteri memnuniyetini kusursuz bir biçimde sağlamak amacından hiçbir zaman taviz vermedik.

Genç ve dinamik profesyonel kadromuz ile güvenlik alanında dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye’deki değişimin başarılı bir öncüsüyüz.