Türkiye 'de Lider Şirket

Güvenlik Hizmetinde 15 Yıllık Tecrübe

Geçmişten gelen başarılı tecrübesi ile 2005 yılında kurulan SAY GROUP şirketimiz Ülkemizin önde gelen Güvenlik firmaları arasında başı çeken güzide bir firmadır. Sektördeki eksiklikleri görerek bu alanda her zaman yeniliklere imza atan SAY GROUP şirketimiz, güvenlik sektöründe her zaman lider olma vizyonu ile hareket etmektedir.

Tanıtım Videosu

2005

Yılından Beri Profesyonel Güvenlik Hizmetleri

SAY GROUP şirketi olarak başarımızın arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği temel alan bir yönetim anlayışı yatmaktadır. Bu anlayış ile sadece maddi kazanımlara odaklanmadan toplum olarak her bireyin yararlandığı ve yararlanabileceği çözümler üretmekteyiz. Bu bilinç ile eğitim alanında, spor alanında, çevre ve kültür-sanat alanlarında çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmekteyiz.

Hizmet verdiğimiz siz değerli müşterilerimize, üstün son teknoloji, yüksek marka kalitesi ve aktif, dinamik kaliteli bir insan kaynağı sunmaktayız. SAY GROUP olarak vizyonumuz, hizmetlerimizi sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel çapta diğer ülkelerde de sunmak olup çalışmalarımızı her zaman bu yönde daha da kaliteli hale getirerek bölgede lider olmaktır.

Ayrıca SAY GROUP olarak hizmette güven anlayışımız başlangıçtan bu yana temel prensibimizdir. Bu temel prensibimizin ışığı altında insana yatırım yaparak, geleceğimizin teminatı olan genç kuşaklara istihdam olanağı sağlıyoruz. Böylelikle gençlerin heyecanı ve coşkusu ile beraber SAY GROUP olarak bizde dinamizmimizi devamlı diri tutarak sizlere en iyi hizmeti veriyoruz.

Bu anlayış ile ulaştığımız başarıyı kadromuzda bulunan genç ve dinamik yapılanma borçlu olduğumuzu iftiharla söyleyebiliriz.

SAY GROUP şirketi; personelli güvenlik, fiziki koruma güvenliği, VIP güvenlik, danışmanlık hizmetleri, AVM güvenlik, site ve özel konutlar güvenliği, iş sağlığı ve güvenliği, güvenlik eğitimi gibi daha birçok alanda faaliyetlerini profesyonel bir şekilde sürdürmektedir.

SAY GROUP olarak, bu akanda uzman ve genç kadromuzla müşteri memnuniyetini kusursuz bir biçimde sağlamak amacından hiçbir zaman taviz vermedik.

Genç ve dinamik profesyonel kadromuz ile güvenlik alanında dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye’deki değişimin başarılı bir öncüsüyüz.

Group Europe

Temel Değerlerimiz

Takım Çalışması

Olaylara Farklı Bakıyoruz

Kişisel ve Kurumsal planda hadiselere farklı açılardan bakan, eğitimli ve disiplinli güvenlik personelimiz ile yanınızdayız

Bütünsel Çözümler

Deneyimimizden Yararlanıyoruz

Her biri kendi alanında profesyonel ve sürdürülebilir görev tanımına uygun uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. 

Deneyim ve Uzmanlık

Kaliteli Profesyonel Hizmet

Tüm birimlerimiz ile zihin ve beden gücümüzü sizin için sarf etmeyi ilke edinerek hizmet ediyoruz.

Profesyonel

Yönetim Kadromuz

Yasir Keskin

Kurucu Genel Müdür

Mehmet Gündoğdu

Ege Bölge Müdürü

Bilal Aşan

Doğu Anadolu Bölge Müdürü

Orhan Keskin

Trakya Bölge Müdürü

BİZE GÜVENENLER

Referanslarımızdan Bazı Şirketler