İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ

İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ

Say Güvenlik ve Group Europe Sosyal Hizmetler, 6331 sayılı kanunun yürürlüğe girdiği tarih olan 20 Haziran 2012 tarihini müteakip aynı yıl içerisinde “İşyeri Sağlığı ve Güvenliği Birimini” kurarak kendi projelerine bu hizmeti vermeye başlamıştır.

 AVM GÜVENLİK

AVM GÜVENLİK

Perakende sektörünün hızla gelişmesiyle ülkemizde alışveriş merkezleri bir o kadar artmıştır ve bağlantılı olarak AVM güvenlik önemli bir konu haline gelmiştir.

 VİP GÜVENLİK

VİP GÜVENLİK

Özel Vip Güvenlik, uzmanca uygulanması gereken zor bir iştir. Vip güvenlik için özel güvenlik veya özel koruma olarak tahsis ettiğimiz güvenlik görevlisi, 90 veya 120 saatlik bir eğitimden geçer.

 FİZİKİ GÜVENLİK

FİZİKİ GÜVENLİK

Özel Fiziki Güvenlik günümüzde genel kolluğun en önemli yardımcısı konumuna gelmektedir. 2004 yılında yasalaşan 5188 sayılı kanun ile çeki düzen verilen özel güvenlik firmaları, bizce hala çok fazla olan yasal boşluklara rağmen işini ciddiye alan ve kurumsallaşmaya önem veren şirketler…

 PERSONELLİ GÜVENLİK

PERSONELLİ GÜVENLİK

Group Europe olarak personelli güvenlik hizmetimizde en üst düzey, yöneticisinden, en alt düzey çalışanına kadar güvenlik işini gerçek mesleği olarak görür ve kariyerinin gelişimini bu anlayış üzerine planlarız.