Onursal

Başkanımız

Bülent Özyılmaz

Onursal başkanımız Bülent Özyılmaz 1965 yılında Elazığ’da dünyaya geldi. ODTÜ Siyasal Bilimler bölümünden mezun olduktan sonra 20 seneyi aşkın süre boyunca güvenlik sektöründe yönetici olarak hizmetlerde bulundu.

Özel yaşantısı ile herkese örnek olan onursal başkanımız Bülent Özyılmaz, çalışma hayatı boyunca ülkesi için katma değer yaratarak çalışmıştır. Yaptığı işi severek yapmanın huzuru ile iş hayatını sürdüren ve etrafına da her zaman örnek olan Onursal başkanımız Bülent Özyılmaz dürüstlükten, sabırlı olmaktan ve şükretmekten asla vazgeçmemiş, bu hasletleri ile kendisini örnek alan gençleri de bir vizyon sahibi yapmıştır.

Uzun yıllar boyunca güvenlik sektöründe çeşitli holdinglerde üst düzey yöneticilik vazifeleri yapan Bülent Özyılmaz, bu süre içindeki iş hayatı boyunca insana değer veren prensipleri kendisine ilke edinmiş, yanında insanlara ise bir baba şefkati ile yaklaşmıştır.

Güvenlik sektöründe 20 yıllık mesleki tecrübesi olan Onursal Başkanımız Bülent Özyılmaz, 15 Nisan 2020 tarihinde kalp krizi geçirerek aramızdan ayrılmıştır. Onu kaybetmenin derin üzüntüsünü halen hissettiğimiz bu dönemde kendisini hiçbir zaman unutmayacağız ve bize aşıladığı değerler doğrultusunda çalışma hayatımızı devam ettirerek aziz ruhunu her zaman kalbimizde yaşatacağız.