Tüm personelimiz sektör standartlarına uygunluğu kanıtlanmış kişilerden oluşmaktadır.

Organizasyon güvenlik alanında oryantasyonlu eğitimi ve sertifikalı personelimiz ile sizlere profesyonel hizmetimizi sunmaktayız. Teklifin kabul görmesi ve onaylandığının Say Güvenlik Koruma Hizmetleri’ne yazılı olarak bildirilmesinden sonra, eğitimli ve sertifikalı personel oryantasyon eğitimine alınarak eğitimleri tamamlanır; Kararlaştırılan gün ve saatte göreve başlaması sağlanır.

Personel, göreve başlamadan dosyaları ile birlikte idareye tanıtılır, Özel güvenlik talimatları oluşturulur.

Organizasyonun başlamasından sonra, idareye periyodik olarak güvenlik devre raporları gönderilerek incelenmesine sunulur.

DENETLEME

Organizasyon, denetleme koordinatörlüğü tarafından en az 10 kez gece 6 kez gündüz denetlenir. Ayrıca genel müdürlüğümüz tarafından da periyodik olmayan denetimler icra edilir. Denetleme sonuçları her ay fatura ekinde bilgilerinize sunulur.

Say Güvenlik ve Group Europe Sosyal Hizmetleri şirketi olarak, kamu kurumlarınca yapılan toplantı, seminer, eğitim, gösteri, sunum, konferans gibi tüm kamusal organizasyonlarının güvenliğinin sağlanması konusunda, organizasyonun yapılacağı mekanın giriş ve çıkışlarının kontrolü, toplantıyı katılan şahısların güvenliği ve organizasyonun yapılacağı mekanın çevre güvenliğinin sağlanması gibi tüm gerekli güvenlik tedbirlerini sağlamaktayız.

Say Güvenlik ve Group Europe Sosyal Hizmetleri şirketimiz, kamusal organizasyon güvenliği hizmetinde 5188 sayılı yasa gereği özel güvenlik kimlik kartına sahip güvenlik elemanlarımız ile mekanın durumuna göre önceden yapılan araştırmalar sonucu gerekli olan silah, X-Ray cihazı, el dedektörü, güvenlik şeridi, metal dedektör gibi tüm güvenlik teçhizatlarımızın da yardımı ile kamusal organizasyon güvenliği hizmeti sağlamaktayız.

Kamusal organizasyon güvenliği konusunda Say Güvenlik ve Group Europe Sosyal Hizmetleri şirketimizden günün her saati bilgi ve destek alabilirsiniz.

0

Başarılı Proje

Dile kolay 2578 tane memnun bir kitle. Bizi tercih eden mutlu müşterilerimiz en büyük referansımızdır.

0 +

Yıllık Tecrübe

15 yılı aşkın bir süredir syaptığımız başarılı projelerimiz ile edindiğimiz tecrübe, kaliteli hizmetimizin garantisidir

0

Profesyonel Çalışan

Güvenlik alanında verdiğimiz eğitimler ile projelerimizde birçok kişiye sağladığımız istihtam

Bu Konularda Sıkça Sorulan Sorular

Organizasyon güvenliği hakkında sık sık sorulan sorulara yanıt olması açısından şu kısa bilgileri sizinle paylaşmak istiyoruz.

Üniformalı özel güvenlik personelleri kalabalık sosyal etkinliklerde caydırıcılığa sebep olurlar ve varlıkları ile dahi genel asayişin korunmasına katkıda bulunurlar.

Organizasyon güvenliği için personellerimiz fuar, konferans, spor karşılaşmaları ve sempozyumlar gibi halka açık veya davetlilere özel sosyal etkinliklerin olduğu yerlerdeki güvenlik açıklarını kapatmak adına bu gibi organizasyonlarda davetsiz kişilerin girişlerinin engellenmesi, ortamın huzurunun korunması, genel asayişin sağlanması, oluşabilecek kavgaların önlenmesi, mal ve eserlerin zarar görmemesi gibi konularda hizmet sağlarlar.