Tüm personelimiz sektör standartlarına uygunluğu kanıtlanmış kişilerden oluşmaktadır.

Say Güvenlik ve Group Europe Sosyal Hizmetleri, kişi, kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarına uygun olarak; kişi, bina, tesis ve organizasyonların nasıl bir tip tehditlere maruz kalabileceğinin ve buna karşı alınacak tedbirlerin ne olacağı konusunda danışmanlık ve risk değerlendirme hizmeti vermekteyiz.

Tesisinizin mimari proje ve çevre koşullarını inceleyerek, güvenlik ihtiyaçlarınızın belirlendiği risk etüdü yapılır ve projelendirilir. Bu projelendirme doğrultusunda ihtiyaç duyulan güvenlik personeli ve elektronik sistem seçimi en doğru ve en ekonomik şekilde gerçekleştirilir. Oluşturulan güvenlik planı, personel sayısı ve kullanılacak malzemenin en verimli şekilde işletimi, bilimsel güvenlik eğitimi verilen güvenlik uzmanlarınca uygulanır ve denetlenir.

Danışmanlık Hizmetlerimizi Risk etüdü, Elektronik sistem seçimi, Kadro belirleme, Personel seçimi, Eğitim, Denetim şeklinde sıralayabiliriz

0

Başarılı Proje

Dile kolay 2578 tane memnun bir kitle. Bizi tercih eden mutlu müşterilerimiz en büyük referansımızdır.

0 +

Yıllık Tecrübe

15 yılı aşkın bir süredir syaptığımız başarılı projelerimiz ile edindiğimiz tecrübe, kaliteli hizmetimizin garantisidir

0

Profesyonel Çalışan

Güvenlik alanında verdiğimiz eğitimler ile projelerimizde birçok kişiye sağladığımız istihtam

Bu Konularda Sıkça Sorulan Sorular

VİP güvenlik hakkında sık sık sorulan sorulara yanıt olması açısından şu kısa bilgileri sizinle paylaşmak istiyoruz.

Özel Güvenlik hizmeti satın almadan önce, projeye ilişkin yapılan risk değerlendirmeleri ve envanter oluşturma işlerini kapsayan işlemlerin bütünüdür. Daha iyi hizmet almanızı sağlamak ve proje kapsamında mevzuata göre sağlıklı bir güvenlik planınızın oluşturulmasını adına özel güvenlik danışmanlığınızı en iyi şekilde sağlıyoruz. Danışmanlık hizmeti verdiğimiz birkaç konu başlığını kişi kurum ve kuruluşlar için danışmanlık hizmetleri, özel güvenlik şirketleri için danışmanlık hizmetleri, özel güvenlik eğitim kurumları için danışmanlık hizmetleri şeklinde sıralayabiliriz.

Küçük ve orta ölçekli tüm firmalara ve tesislere yönelik güvenlik danışmanlığı yanında denetim - gözetim hizmetleri sağlamaktayız.

Güvenlik danışmanlığı kapsamında sunduğumuz hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz; Risk-Tehdit Analizi, Güvenlik Planı oluşturulması olarak revize, Kontrol ve Gözetim, Standart Operasyonel, Prosedürler ve İş Akış Şemalarının oluşturulması, Güvenlik personeli Seçim Süreci Danışmanlığı, Güvenlik Ekipman Operatörü Seçim Süreci Danışmanlığı, Kargo Güvenlik Danışmanlığı, Ulaşım ve Satın alma ihtiyaçlarının koordinasyonu, Güvenlik Bülteni ve Haberler