Tüm personelimiz sektör standartlarına uygunluğu kanıtlanmış kişilerden oluşmaktadır.

Site ve özel konutlar güvenlik kapsamında, site ve özel konutlardaki güvenlik projelerin de profesyonel olarak hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Bu projelerin amaçları; sitelerin, konutların merkez tesisinde yeterli ve etkin bir güvenlik hizmet sisteminin gerçekleştirilmesi, site ve konut arazisinin giriş ve çıkışlarının devamlı kontrol altında tutulması site ve konut arazilerinin içerisinde devamlı devriye hizmetlerinin yapılması istenmeyen noktalara ulaşımın önlenmesi, site ve konut kapsamındaki alanlarda ikamet edenlerin, misafirlerin site ve konutların güveliğinin sağlanmasıdır.

Projede görevlendirilen personele temel güvenlik, müşteri ilişkileri, hırsızlık, sabotaj, yangına ilk müdahale, ilk yardım gibi ana başlıklarda alacakları eğitimi takiben işyerinde oryantasyon eğitimine devamında da pekiştirme eğitimine tabi tutulurlar.

Say Güvenlik ve Group Europe Sosyal Hizmetleri proje kapsamı içerisindeki alanların şu şekildedir;

 • Gözetim ve denetimini deneyimli ve 5188 sayılı kanun gereği güvenlik kartı yapmak,
 • Olası yasa dışı saldırılara karşı dikkat ve titizlikle hizmet vermekteyiz. korumak,
 • Acil durumlarda müdahale etmek,
 • Tesis içinde etkin devriye sistemi ile giriş güvenlik şirketi olup; Alışveriş merkezi, mağaza gibi
 • çıkış kontrollerini ve güvenlik sistemleri tesislerde işletmenin talepleri doğrultusunda işletmeyi, operatörlüğünü (X-RAY cihazı, el dedektörleri çalışanlarını, müşteri ve ziyaretçilerini her türlü tehdide vb.) karşı korumak üzere gerekli önleyici tedbirler alıp, geniş prosedürler dahilinde yapmak,
 • Devriye yapılarak bina içerisinde sistemli bir vermekteyiz. güvenlik ağı kurmak.

Say Güvenlik ve Group Europe Sosyal Hizmetleri olarak hizmetlerimizi insanların yaşadıkları alanlarda daha güvenli ve huzurlu yaşamaları için gerçekleştiririz. Bu kapsamda meskun mahal olarak belirlenen alanlarda verilen hizmetler şu şekildedir;

 • Site ve konut sakinleri haricinde site veya konuta giriş yapmak isteyen kişilerin sadece sakinlerin onayı neticesinde giriş yapmasının sağlanması.
 • Site veya konut araç otoparklarında araçların güvenliğinin sağlanması.
 • Ziyaretçi araçlarının site sakinleri park alanlarına park etmelerinin önlenmesi ve kendilerine ayrılan bölümlerde park etmelerinin sağlanması.
 • Bina içi yangın kapılarının kullanılabilir olmasının sağlanması.
 • Dış alan ve iç alan belirlenmiş güzergahlarda devriye hizmetinin yapılması.

Site ve konuta gelen teknik servis elemanları, kargo, posta, kurye vs.. hizmetlerin kontrollü ve kayıtlı olarak yapılması.

0

Başarılı Proje

Dile kolay 2578 tane memnun bir kitle. Bizi tercih eden mutlu müşterilerimiz en büyük referansımızdır.

0 +

Yıllık Tecrübe

15 yılı aşkın bir süredir syaptığımız başarılı projelerimiz ile edindiğimiz tecrübe, kaliteli hizmetimizin garantisidir

0

Profesyonel Çalışan

Güvenlik alanında verdiğimiz eğitimler ile projelerimizde birçok kişiye sağladığımız istihtam

Bu Konularda Sıkça Sorulan Sorular

Site ve özel konutlardaki güvenlik hakkında sık sık sorulan sorulara yanıt olması açısından şu kısa bilgileri sizinle paylaşmak istiyoruz.

Site güvenliği bina içi ve dışı kamera sistemleri vasıtası ile yaşadığınız alanı 7/24 gözlem altında tutar. Bu sayede olası hırsızlık, yangın, terör, çocuk kaçırma gibi eylemlere karşı gerekli önlemler alarak huzurlu ve güvenli hayat sürebilmeniz için çalışır.

Site güvenliği, site sakinlerinin huzurlu ve emin bir şekilde yaşamaları adına siteye giren çıkan herkesin kimlik kontrolünü yapmak ve sitenin asayişini sağlamak site güvenliği tanımı içine girmektedir.

Sadece site güvenliği değil düğer tüm güvenlik alanlarında personellerimize önce empati kurmanın önemini anlatıyoruz. Bu düştür doğrultusunda personellerimizi görevlendiriyoruz. Personelimiz görev saatlerinde veya dışında hiç kimseyle saygısızca veya laubali şekilde konuşma ve davranışlarda bulunmayacaktır. Hitaplarında Bay, Bayan, Bey, Beyefendi, Hanım, Hanımefendi gibi ifadelerle konuşacaktır.