Tüm personelimiz sektör standartlarına uygunluğu kanıtlanmış kişilerden oluşmaktadır.

Özel Güvenlik, uzmanca uygulanması gereken zor bir iştir. Say Güvenlik ve Group Europe Sosyal Hizmetleri olarak, vip güvenlik için tahsis ettiğimiz, sektörde özel güvenlik veya özel koruma olarak tabir edilen güvenlik görevlisi, 90 saatlik ve ya 120 saatlik bir eğitimden geçmektedir.

Bu eğitim, silahlı eğitim ve silahsız eğitim olmak üzere ikiye ayrılır. Bu eğitim sonucunda Korunma ihtiyacı veya isteği olan müşterilere Özel koruma görevi yapmaya hak kazanır. Özel güvenlik yapan güvenlik personelinin işi başarılı bir şekilde uygulaması için personelin uyması gereken kurallar ve sahip olması gereken bazı özellikler vardır.

Zira korumasını üstleneceği Kişinin Sosyal yaşantısına ayak uydurmak zorundadır. Dolayısı ile sosyal yaşam basamaklarının hepsini bilmesi ve profesyonelce uygulaması gerekmektedir. Ayrıca insan psikolojini çok iyi anlaması ve bu doğrultuda hareket edebilme yetisine sahip olması gerekmektedir.

0

Başarılı Proje

Dile kolay 2578 tane memnun bir kitle. Bizi tercih eden mutlu müşterilerimiz en büyük referansımızdır.

0 +

Yıllık Tecrübe

15 yılı aşkın bir süredir syaptığımız başarılı projelerimiz ile edindiğimiz tecrübe, kaliteli hizmetimizin garantisidir

0

Profesyonel Çalışan

Güvenlik alanında verdiğimiz eğitimler ile projelerimizde birçok kişiye sağladığımız istihtam

Bu Konularda Sıkça Sorulan Sorular

VİP güvenlik hakkında sık sık sorulan sorulara yanıt olması açısından şu kısa bilgileri sizinle paylaşmak istiyoruz.

Kötü niyetli kişilerden tehdit alan veya kişisel koruma ihtiyacı hisseden kişilerin araçlı veya yaya olarak yapacağı planlı veya ani gelişen plansız seyahatlerinde ikamet ettiği yerden gideceği yer arasında ya da geçici olarak duraklayacağı açık/kapalı mekanlarda kişiyi günlük hayatının mümkün olan en az bir düzeyde etkileyecek şekilde hareket ederek; kişiye atanan koruma personeli, teknolojik cihazlar ve fiziki önlemler ile 24 saat esasına göre güvenlik sağlanması ve kontrol altında bulundurulması amacıyla yapılan tüm faaliyetlerdir.
VİP koruma başlıkları sırası ile vip koruma, araçlı koruma, ikamet koruma, aile fertlerini koruma şeklindedir

Valilikten kanalı ile izin alınarak verilen VIP güvenlik hizmetimizi profesyonel olarak veriyoruz. Burada VIP güvenlik yakın koruma hizmetini yerine getirecek profesyonel personelimiz Yakın Koruma Sertifikası sahibi olan ve bunun yanında yakın savunma, yakın dövüş ve saldırı tekniklerinde uzman kişilerden oluşacaktır.

VIP yakın koruma hizmeti, 5188 sayılı yasa çerçevesinde ve diğer güvenlik güçleriyle yakın işbirliği halinde gerçekleştirilecektir.

VIP hizmet talebiniz doğrultusunda araçlı veya araçsız, silahlı ya da silahsız, tam gün veya yarım gün olarak alma seçenekleri ile aldığınız hizmet istediğiniz seviyede olacaktır.

İlgili sınav sonuçlarına itiraz etmek için eğitimi aldığınız özel güvenlik eğitim kurumu aracılığıyla ikamet ettiğiniz İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Özel Güvenlik Şube Müdürlüğüne müracaat etmeniz gerekmektedir.