SAY GROUP, eğitimli, ahlaklı, azimli, nitelikli genç ve dinamik bireylerden oluşan kurumsal yapısı ile önemli avantaj sağlayarak diğer güvenlik şirketlerine nazaran fark oluşturmaktadır. Bu sayede her geçen gün daha da güçlenerek yoluna devam etmektedir. Ayrıca deneyim sahibi profesyonel bir ekip olarak alanında ileri düzeyde uzmanlığa odaklanır ve buna inanarak yolumuza devam ederiz. Kurumsallık demek sorumluluk sahibi, adil olarak hak ve hukuktan ayrılmamak olduğuna inanmaktır; işte bu önemli düsturumuzla müşterilerimize vereceğimiz hizmetler için stratejik amaçlarımız doğrultusunda hareket planlarımızı oluşturuyoruz.

Yönetim olarak inancımız; bir kurumun bel kemiğini oluşturan çalışanların o kurumun temelini oluşturarak bu sayede sürdürülebilirliğin ve kalitenin anahtarını meydana getirdiğine inanırız. Ayrıca bir şirketin kurumsal yapının şahıslara bağlı olmadan kendi kendini yöneten şirket anlayışımızın bize her zaman sürdürülebilirliğin bir avantajı olacağının bilincindeyiz.

Bu kapsamda kurulduğu günden bugüne kadar bizi ileriye taşıyan özverili çalışanlarımıza, uzun soluklu çözümler sunduğumuz müşterilerimize, iş ortaklarımıza, şirket yöneticilerimize ve sunduğumuz profesyonel çözümlerin etkisi olarak bizden memnun kalıp (ki her zaman bu doğrultuda özverili bir şekilde üzerine katarak çalışıyoruz) bize her zaman destek veren tüm kurum, kuruluş ve idarelere teşekkürü bir borç biliyorum.

 

Yasir KESKİN
SAY GROUP
‘SAY Şirketler Grubu’
Yönetim Kurulu Başkanı