Tüm personelimiz sektör standartlarına uygunluğu kanıtlanmış kişilerden oluşmaktadır.

Perakende sektörünün hızla gelişmesiyle ülkemizde alışveriş merkezleri bir o kadar artmaktadır ve bağlantılı olarak bu gibi yerlerde güvenlik çok önemli hayati bir konudur.

Say Güvenlik ve Group Europe Sosyal Hizmetleri şirketi olarak, AVM Güvenlik hizmetimizde alışveriş merkezlerinin giriş ve çıkış güvenliği, otopark güvenliği, katların güvenliği, mağazaların güvenliği, müşteri ve personellerin güvenliğini sağlamak amacı ile deneyimli ve 5188 sayılı kanun gereği güvenlik kartı sahibi personellerimiz ile gerekli tüm tedbirleri sağlayıp, dikkat ve titizlikle hizmet vermekteyiz.

Say Güvenlik ve Group Europe Sosyal Hizmetleri, AVM güvenliği konusunda uzman bir güvenlik şirketi olup; Alışveriş merkezi, mağaza gibi tesislerde işletmenin talepleri doğrultusunda işletmeyi, çalışanlarını, müşteri ve ziyaretçilerini her türlü tehdide karşı korumak üzere gerekli önleyici tedbirler alıp, geniş kapsamlı bir güvenlik ağı oluşturarak hizmet vermekteyiz.

0

Başarılı Proje

Dile kolay 2578 tane memnun bir kitle. Bizi tercih eden mutlu müşterilerimiz en büyük referansımızdır.

0 +

Yıllık Tecrübe

15 yılı aşkın bir süredir syaptığımız başarılı projelerimiz ile edindiğimiz tecrübe, kaliteli hizmetimizin garantisidir

0

Profesyonel Çalışan

Güvenlik alanında verdiğimiz eğitimler ile projelerimizde birçok kişiye sağladığımız istihtam

Bu Konularda Sıkça Sorulan Sorular

AVM güvenlik hakkında sık sık sorulan sorulara yanıt olması açısından şu kısa bilgileri sizinle paylaşmak istiyoruz.

AVM girişinde el ve kapı dedektörleri kullanarak gerekli temel önlem ve tedbirler alınır. Bu şekilde güvenlik personelimiz kamera sistemleri yardımıyla da olası hırsızlık ve gasp suçlarının engellenmesi amaçlanır.

Ziyaretçilerin AVM çatısı altına girerken edindiği ilk intiba bizler için çok önemli olduğundan dolayı burada görevlendirdiğimiz özel güvenlik görevlilerinin ölçülü, samimi ve yapıcı davranışlar sergilemesinin yanında nezaket kurallarını en iyi bir şekilde uygulamaları aldıkları iyi eğitimler sayesinde olmaktadır.

Group Europe Özel Güvenlik şirketi olarak asıl amacımız avm çalışanlarının, avm ziyaretçilerinin, avm’de ki mal sahiplerinin ve avm işletmelerinin can ve mal güvenliğini deneyimli özel güvenlik personellerimiz ile sağlayarak şirket prensiplerimiz gereği koyduğumuz vizyona emin adımlarla ulaşmaktır.