Hukuki Danışmanlık Hizmeti

Kişilerin karşılaştığı ve maruz kaldıkları hukuk ihlalleri kapsamında her türlü hukuki işlemler konusunda alanında uzman, tecrübe sahibi bir avukatın sunduğu, olay ya da durumun analizi, tespit ve teşhisi, olası sonuçlar ve alternatif çözümler ile alınması gereken önlemler konusunda mağdur olan kişiyi doğru bilgilere ulaştırması, bu amaçla gerekli hukuksal işlemlerin gerçekleştirilmesi hizmetini SAY GROUP’da alabilirsiniz.

Hukuki Danışmanlık Hizmetimiz:

Şirketimizin hizmet alanlarından bir tanesi de “Hukuki Danışmanlık” hizmetidir. Mağdur olan kişilere önleyici ve koruyucu nitelikte hukuki danışmanlık hizmetini profesyonel olarak sunmaktayız.

Bu kapsamda kişinin muhtemel hukuki sorun ve uyuşmazlıklarını analiz, tespit ve teşhis ederek kişiye özel çözümler üretmekteyiz. Üstelik Hukuki Danışmanlık Hizmetlerimiz için mesafeler veya zaman engeli bulunmamaktadır. İletişim kanallarımızdan herhangi birisiyle tarafımıza ulaşmanız halinde sizleri bilgilendirebilmekte ve yönlendirebilmekteyiz.

Mevcut dava dosyaları tarafımıza ulaştırılması halinde, dosyanın incelenmesi, sorunların tespiti sonrasında; olası sonuçlar, alınması gereken önlemler, yapılması gerekenler konusunda sizi bilgilendirmekte ve önerilerde bulunmaktayız.

Belge ve Sözleşmelerin hazırlanması, ihbarname ve ihtarnamelerin düzenlenmesi hukuki danışmanlık hizmetlerimiz kapsamındadır..