Temizlik ve Sosyal Hizmetlerimiz

SAY GROUP olarak temizlik hizmetleri alanında gayemiz daha iyi bir hizmet ve temizlik anlayışını geliştirmektir. Günümüz yaşam koşullarında hele birde şu dünyada baş gösteren koronavirüs tehlikesinden dolayı hijyen en önemli konu olup önemi bir kaç kat daha artarak hayatlarımızda büyük bir yeri kaplamaktadır.

Bakıldığında gayet temiz görünen yüzeyler ve cisimler ışıl ışıl tertemiz; ama gerekli hijyen sağlanmış mı?

Ev ve Ofis temizlikleriniz’de, temizlik hizmeti yapacak olan personel çok önemlidir. Kendi konusunda uzmanlaşmış ve deneyimli personel hem müşteri memnuniyetini arttırır hem de yapılacak işin daha profesyonel şekilde yapılmasını sağlar.

SAY GROUP, Temizlik Hizmetlerinde müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutarız.

Firmamız, tecrübeli yöneticiler liderliğinde fabrikaların, hastanelerin, tıp merkezlerinin, alışveriş merkezlerinin, ofislerin, villaların, dairelerin tüm genel temizlik hizmetleri, periyodik temizlik hizmetleri, dış cephe hizmetlerini en iyi şekilde sunmaktadır.

Temel Kalite politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz hizmet stratejilerimiz ışığında, verdiğimiz kaliteli hizmetle ileri ve saygın bir kuruluş olarak; müşteri tercihlerinde bir numara olmak ve çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimizle; güvenli, huzurlu, şeffaf ve demokratik bir ortam oluşturarak bunun sürekliliğini sağlamaktır.

Temizlik Hizmetlerimizden Kareler